Hakkımızda

 “Lezzetin Taksim’i, Patatos

“Patatos Beyoğlu” olarak, 10 yılı aşkın bir süredir İstiklal Caddesi üzerinde “sağlıklı fast-food” anlayışıyla hizmet vermekteyiz. Yerli müşterilerimizin yanı sıra turistlerin de yoğun ilgi gösterdiği bir mekan olmanın sorumluluğunu taşıdığımız kanaatindeyiz. Bu amaçla; sağlıktan lezzete, güler yüzlü personelimizden deneyimli ustalarımıza kadar, titizlikle çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Kalite, güleryüz, titizlik, lezzet gibi birçok konudan önce misafirlerimizin sağlığına verdiğimiz önem ile farkımızı ortaya koymak niyetindeyiz. Ürünlerimiz, T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’ndan onaylı imalathanemizde titizlikle üretilmektedir. Son yıllarda insan sağlığını ciddi şekilde tehdit eden GDO’lu ürünler kesinlikle imalathanemizde kullanılmamaktadır. Ürünlerimiz, Türk Gıda Kodeksi’ne ve Et-Et ürünleri tebliğine uygun olarak 12 derecelik ortamda gıda mühendisi kontrolünde imal etmektedir.İl ve İlçe Sağlık Müdürlüğü denetiminde TS EN ISO 22000-2005 Gıda Güvenliği, En ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Belgesive Helal Sertifikalarımız bulunmaktadır.

Ürünlerimiz sektördeki en donanımlı ustalar tarafından, birinci sınıf hammaddelerle imal edilmektedir. Manisa yöresinden et ürünlerimizi tedarik ederken, Afyon’dan patatesi ve Karadeniz’den de halis tereyağını alıyoruz. Kendimize has soslarımızla, ürünlerimizin bize özel olduğunu misafirlerimize hissettiriyoruz. Hijyenden ödün vermeyen yapımız, her yaşa hitap edecek estetik dekora sahip mimarimiz ve oturma düzenimiz, personelimizin yüzünden eksilmeyen gülümsemesi ve kusursuz hizmet, Patotos’un temel prensiplerindendir.